Oferta  FOTOGRAFII RODZINNEJ

Każdą sesję przygotowujemy indywidualnie, biorąc pod uwagę oczekiwania klientów. Zawsze przed sesją proponujemy spotkanie w celu omówienia szczegółów, rozwiania wszelkich wątpliwości. Poradzimy Wam w jaki sposób przygotować się do sesji i stworzyć odpowiednią atmosferę.

  W naszej ofercie szeroko pojętej fotografii rodzinnej znajdziecie:
  • sesje ciążowe
  • sesje noworodkowe
  • sesje niemowlęce i dziecięce
  • sesje rodzinne
  • sesje reporterskie okazjonalne- Chrzest Święty, Urodziny itp.
  •  

Jeśli jesteście zainteresowani sesją wykonaną przez nas prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Postaramy się odpowiedzieć na Wszystkie pytania i przedstawić naszą ofertę.

Sesja ciążowa

 

Magiczne 9 miesięcy to wyjątkowy okres w życiu każdej kobiety. Sesja daje wspaniałe możliwości uwiecznienia tych cudownych chwil i emocji z nimi związanych. Na fotografiach wykonanych przez nas staramy się ukazać blask jaki bije od kobiety spodziewającej się maleństwa, wieź emocjonalną między mamą, tatą a nienarodzonym jeszcze maleństwem. Sesję najlepiej jest wykonać na przełomie 7 i 8 miesiąca ciąży, brzuszek jest wtedy najbardziej kształtny a mama nie jest jeszcze zmęczona ciążą tak jak ma to miejsce w 9 miesiącu. Możemy wykonać zdjęcia plenerowe oraz studyjne(posiadamy przenośny sprzęt studyjny, który możemy rozłożyć np. u Was w domu). W sesji może brać udział zarówno tata maluszka  jak i starsze rodzeństwo. Współpracujemy z profesjonalną wizażystką, dzięki czemu na sesji możecie również skorzystać z jej usług. Sesja trwa zazwyczaj ok. 2-3 godzin, staramy się, aby zdjęcia były robione w miłej i ciepłej atmosferze, bez pośpiechu i niepotrzebnego stresu.

 

Sesja noworodkowa

 

Sesja z kilkudniowym maleństwem to przepiękna pamiątka zarówno dla Rodziców, Dziadków jak i samego maluszka. Sesje takich paluszków odbywają się w domu rodzinnym, w którym maleństwo czuje się bezpiecznie. Zabieramy ze sobą cały potrzebny sprzęt- oświetlenie, tła, kocyki i przeróżne gadżety, które urozmaicą sesję. Zdjęcia noworodkowe najlepiej wykonać w ciągu pierwszych 3 tygodni życia maleństwa. Taki maluszek  ma zazwyczaj długi i twardy sen, nie przeszkadzają mu odgłosy dochodzące z otoczenia a do tego jego ciałko jest jeszcze bardzo plastyczne, dzięki czemu z łatwością możemy ułożyć go w odpowiedniej pozycji. Miejsce, w którym będzie wykonywana sesja musi być dobrze ogrzane, ważne jest również, aby dziecko przed sesją było nakarmione i w miarę możliwości położone spać tylko w pieluszce, aby nie denerwować je rozbieraniem w trakcie sesji. Większość zdjęć noworodka wykonywanych jest bez ubranka lub w majteczkach, czapeczkach, opaskach, ale oczywiście jeśli Państwo sobie życzą możemy zrobić ujęcie w przygotowanych przez Państwa strojach. Sesja trwa zazwyczaj ok. 3-4 godzin, ale wszystko zależy od współpracy z maleństwem i Rodzicami. Wiadomym jest, że może potrzebne będą przerwy na karmienie, odpoczynek, przewinięcie. Staramy się wszystko robić na spokojnie i bez zbędnego pośpiechu. Dziecko bardzo szybko wyczuje nerwową atmosferę i może przez to być niespokojne.

 

Sesja niemowlęca i dziecięca

 

Taka sesja przeznaczona jest dla maluszków po 1 miesiącu życia oraz starszych dzieci. Sesje możemy wykonać w domowym studio lub plenerze, możemy również połączyć obydwie możliwości, wszystko uzależnione jest od pogody i preferencji Rodziców. Posiadamy szereg kostiumów i gadżetów do takich sesji. Po stronie Rodziców leży przygotowania kilku zestawów ubraniowych, które zostaną wykorzystane w trakcie zdjęć. Świetnym pomysłem jest udział  w sesji Waszego domowego zwierzaka. Sesja trwa od 2 do kilku godzin, ciężko z góry założyć jak będzie wyglądała współpraca z dzieckiem, zwłaszcza, że dzieci zawsze mają swoje humorki. Fotografowanie dzieci sprawia nam wiele radości. Mali modele zawsze są naturalni, beztroscy i spontaniczni. Tego rodzaju  pamiątki są bezcenne ponieważ oddają szczere emocje.

 

Sesja Rodzinna

 

W tego typu sesji zachęcamy do udziału całą Rodzinę- rodzice, dzieci, dziadkowie. Zależy nam na ukazaniu bliskości w relacjach rodzinnych oraz niepowtarzalności każdej rodziny i jej poszczególnych osób. Sesję wykonujemy w domu rodzinnym, czas trwania sesji ok.2godzin.